,

Komardare per femije Intex 59260 P-B

439 Lekë

Komardare per femije Intex 59260 P-B

PERSHKRIMI :

 

Komardare për not.

Mosha e pershtatshme +8 vjec

Bën plazhin ose pishinën më argëtuese

Relaksoheni dhe të lundroni përreth në nje komardare transparente Intex

Këto komardare  noti janë ideale për notim, ose lojë me të në pishinë

Në dispozicion në tre ngjyra të ndryshme : jeshile, blu dhe rozë

SKU: 99685174 Categories: , Tag:

SHOPPING CART

close