Komardare për fëmijë 117x20x177 cm 790696-M

2,490 Lekë

Komardare për fëmijë 117x20x177 cm 790696-M

PERSHKRIMI:

Komardare në formë motorri uji, ideale për fëmijët tuaj për tu përdorur në ditët e nxehta të verës, në plazh apo pishinë.

Me pistoletën e ujit është e sigurt që fëmijët do të kënaqen më shumë duke shprehur fantazitë e tyre.

Cilësi shumë e mirë PVC dhe formë ideale për të qëndruar mbi uji.

Cilësi shumë e mirë me një çmim konkurues.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : ngjyra të ndryshme
  • Përmasat : 117x20x177 cm

 

Category: Tag:

SHOPPING CART

close