fbpx

Koka kaçavide, Bosch, 12 copë 66117

Bosch

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,550 Lekë

Koka kaçavide, Bosch, 12 copë 66117

PERSHKRIMI:

Maja kaçavide, set 12 copë. Majat e kaçavidave janë të trajtuara termikisht për të rritur kohën e përdorimit. Të ndërtuar me çelik special dhe shumë të qëndrueshëm, siguron një vidhosje të shpejtë dhe efikase. Përdoren për vidhosjen e vidave mbi sipërfaqe të ndryshme. Seti përbëhet nga adaptori 25 mm, Slot, Phillips, Pozidriv, TORX (PH1-2-3, PZ1-2-3, T15-20-25, S0,6×4,5 , S0,8×5,5).

  • Përmasat : N/A
  • Materiali : Celik
  • Paketimi : 12 copë
SKU: 63976615 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close