Kembane E Kuqe Dekorative Me Fjongo Dhe Bredh 4Cm

Krahasoni

139 Lekë

Kembane E Kuqe Dekorative Me Fjongo Dhe Bredh 4Cm-1112261

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes zile e kuqe metalike me pemë të bardhë dhe hark të kuq.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe.
Materiali i produktit Metalike.

 

SHOPPING CART

close