fbpx

Karroce magazine45KG 39739

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,790 Lekë

Karroce magazine45KG 39739

PERSHKRIMI:

Kjo karroce eshte zgjidhja perfekte per transportimin e materialeve inerte ( dhe, zhavorr, rere, etj), mallrave te ndryshme. Ju ndihmon qe te shtyni produktet ne vend qe ti mbani vete> ka nje konstrukt te forte metalik dhe doreza metalike te rrethuar me

  • Materiali : Metalik
  • Pesha : 45 kg
SKU: 22228518 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close