fbpx

Karrocë magazine, e kuqe, 150 kg 39741

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,690 Lekë

Karrocë magazine, e kuqe, 150 kg 39741

PERSHKRIMI:

Kjo karrocë është zgjidhja perfekte për transportimin e materialeve inerte (dhe, zhavorr, rërë) dhe mallrave të ndryshme. Ju ndihmon që të shtyni produktet në vend që t’i mbani vetë. Ka një konstrukt të fortë metalik dhe doreza metalike.

  • Materiali : Metalik
  • Pesha : 150 kg
SKU: 93362972 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close