Kapsula kafeje, Lavazza Qualità Oro Gold, 100 % Arabica, aromë: lulesh/fruta, 7.5×12 gr, 12 cop 803132

Lavazza

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

720 Lekë

Kapsula kafeje, Lavazza Qualità Oro Gold, 100 % Arabica, aromë: lulesh/fruta, 7.5×12 gr, 12 cop 803132

PERSHKRIMI:

E shkëlqyeshme për ata që kërkojnë shijen tërheqëse të kafesë origjinale Arabica, kapsula Lavazza A Modo Mio Qualita Oro Espresso ofron kombinimin e një arome të fortë me një aromë të qëndrueshme dhe një aromë të rafinuar dhe të ëmbël për të shijuar mëngjesin tuaj. Lavazza A Modo Mio Qualita Oro Espresso ofron prodhime me një shije komplekse, me cilësi të lartë, aromë frutash dhe lulesh. Kapsula e kafesë Lavazza A Modo Mio është plotësisht e mbyllur dhe e mbushur me vakum për të ndihmuar në ruajtjen e aromës së kafes. Cdo kapsulë Lavazza A Modo përmban afërsisht 7.5g kafe, e përsosur për të bërë një filxhan ekspres.

  • Tipi : Kapsula kafeje
  • Paketimi : 12 cop
  • Pesha : 7.5×12 gr
  • Aroma : aromë: lulesh/fruta
Kapsula kafeje
Marka

Lavazza

SHOPPING CART

close