Kapele plazhi për femra, kashte 790823-M

799 Lekë

Kapele plazhi për femra, kashte 790823-M

PERSHKRIMI:

Kombinohuni plot stil dhe ndihuni te mbrojtur edhe ne ditet me te nxehta te vitit.

Kapelja e plazhit me thurjen e kashtes do te jete aksesori juaj I preferuar dhe do ju shoqeroje ne cdo moment ne aventurat tuaja verore duke ju siguruar mbrojtje te larte ndaj diellit dhe kombinimin e duhur me garderoben tuaj.

  • Materiali : Kashte
  • Ngjyra : Ngjyra të ndryshme
  • Përdorimi : Për në plazh
  • Gjinia : Për femra

 

SHOPPING CART

close