fbpx

Jelek futbolli

490 Lekë

Jelek futbolli

PERSHKRIMI :

E shkëlqyeshme për praktikë dhe palestër.
Një jelek komod, në modë dhe i qëndrueshëm.
Jelek i shkëlqyeshëm i punimit është ideal për të punuar jashtë.
Dizajn i bukur me përdorim praktik i cili do ju bëjë më tërheqës.
Dizajni i jakës së rrumbullakët është i qëndrueshëm, i rehatshëm, i butë dhe i qëndrueshëm pa shtrembërime.
Me ngjyrë të ndritshme, lëkurë të butë dhe të rehatshme, që merr frymë dhe djersitet, pastrohet lehtë.
Të përshtatshme për lacrosse, futboll, futboll, hokej, basketboll ose volejboll.

SKU: 61248796 Category: Tag:

SHOPPING CART

close