fbpx

Jastëk udhëtimi për qafën, 30x30x12 cm 28866

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

1,980 Lekë

Out of stock

Jastëk udhëtimi për qafën, 30x30x12 cm 28866

PERSHKRIMI:

Jastëku i udhëtimit për qafën është projektuar për të mbështetur qëndrimin e natyrshëm të kokës dhe qafës. Relakson muskujt dhe përmirëson qarkullimin e gjakut .

  • Lloji artikullit : Jastek
  • Marka : Mobiak
  • Numri i Modelit : 0808320
  • Materiali : Sfungjer Memory
  • Përmasa : 30X30X12cm

SKU: 25572164 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close