Jastek dekorues JACQ LUREX ngj 779728

2,990 Lekë

Jastek dekorues JACQ LUREX ngj 779728

PERSHKRIMI:

Jastek dekorativ me motive.

Shprehni imagjinatën tuaj dhe kombinojeni në arredimin tuaj me shumë stil.

  • Materiali : Poliestër + Pambuk
  • Ngjyra : Ngjyra Të Ndryshme
  • Përmasat : 60 x 60 cm

 

SHOPPING CART

close