fbpx

Igienic floor mela verde 5kg

(2 customer reviews)

1,140 Lekë

Igienic floor mela verde 5kg

Ideale për pastrimin e përgjithshëm dhe mirëmbajtjen e përditshme. Dozimi: 1-2 sprucime per 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

  1. Violeta (verified owner)

    Good quality

    Violeta

  2. Benoita (verified owner)

    Good service

    Benoita

SHOPPING CART

close