fbpx

Igenic-floor-fiori-d-arancio-e-bergamotto-1000-ml

(2 customer reviews)

300 Lekë

Igenic-floor-fiori-d-arancio-e-bergamotto-1000-ml

Ideale për pastrimin e përgjithshëm dhe mirëmbajtjen e përditshme. Dozimi: 1-2 sprucime per 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

  1. Hristina (verified owner)

    The product is firmly packed

    Hristina

  2. Isra (verified owner)

    Good service

    Isra

SHOPPING CART

close