fbpx

Gote betoni/plastike/druri, Bosch, 111 mm 52439

Bosch

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,250 Lekë

Gote betoni/plastike/druri, Bosch, 111 mm 52439

PERSHKRIMI:

Gotë prerëse për metal, plastikë dhe dru, 111 mm. Gotat për prerje metali HSS Bi-metal përbëhen nga 8% aliazh kobalti duke i dhënë elasticitet ekstrem dhe jetëgjatësi. Dhëmbët e fuqishëm, të vendosur në mënyrë progresive bëjnë të mundur një prerje të fuqishme dhe pastrim të shpejtë. E përshtatshme për përdorim në metal, çelik të butë, alumin, dru, plastikë dhe inoks.

  • Diametri i jashtëm : 111 mm
  • Materiali : Celik + 8% aliazh kobalti
SKU: 57929836 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close