Gjalpe Trupi Me Guava Meksikane

2,772 Lekë

Gjalpe Trupi Me Guava Meksikane-G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti i Guavas aktivizon proceset e kullimit nën lëkurë, ka efekt anti-celulit, përmirëson strukturën e lëkurës, e bën atë të lëmuar dhe elastike.

Gjalpi i kakaos siguron ushqim të thellë, rikthen lëkurën, eliminon thatësinë dhe skuqjen.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin e gjalpit në lëkurën e pastër dhe masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Lycium Barbarum (Guava) Fruit Extract (Guava Extract), Camelia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (Green Tea Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Vegetable Glycerin (Vegetable Origin ), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Olive Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil), Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa Butter), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool

SKU: 21212254 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close