fbpx

Furrnelë elektrike, 185 mm 47725

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,450 Lekë

Furrnelë elektrike, 185 mm 47725

PERSHKRIMI:

Furnelë elektrike shumë praktike. Lehësisht e transportueshme dhe shumë efikase.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 2000W
 • Gjatesia e kabllit : 1.5
 • Ngjyra : Bardhe
 • Kombinimet : 3
 • Gjatësia : 18.5
 • Gjerësia : 18.5
SKU: 56949141 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close