Forme Silikoni Me Ngjyra Per Embelsira 6 cope

Krahasoni

650 Lekë

Forme Silikoni Me Ngjyra Per Embelsira 6 cope 1098445-J

PERSHKRIMI:

Paketa përmban 6 kallëpe të mëdha silikoni për cupcakes në 3 ngjyra (fuksia, portokalli dhe jeshile), 7×3 cm.

Ngjyra: Shumëngjyrëshe

SKU: 34148912 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close