, , , ,

Figuactive Barreta Shije Karamele-Krokante 360.00g

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,180 Lekë

Figuactive Barreta Shije Karamele-Krokante 360.00g

Pershkrim:

Figuactiv Barreta Shije Karamele-Krokante – shijojini kudo!
Jeta juaj e përditshme është e tngarkuar dhe të ngrënit, të paktën në mesditë, ndodh sa andej këndej? Nuk është problem, për këtë arsye rruga drejt peshës së dëshiruar nuk duhet të jetë një ndërmarrje e pashpresë. Për situata ose faza të tilla, barretat Figu Active janë të përshtatshme si një vakt i shpejtë: i përshtatshëm për çdo çantë, nuk ka nevojë të përgatitet, nuk bëjnë pis dhe kanë shije vërtetë të mirë! Natyrisht, barretat ju furnizojnë me të gjitha lëndët ushqyesve të rëndësishme dhe kështu mund të zëvendësoni një vakt të plotë.
Barreta Figu Active Shije Shije Karamele-Krokante ka shije karamel të ëmbël dhe vërteton se barretat e dietës mund të kenë shije shumë të mirë!

Perberesit:

Shurup glukoze, copëza soje (18 %), (proteinë nga soja, miell
orizi, ekstrakt malti elbi, kripë gatimi), shtresë çokollate me qumësht (17 %)
(sheqer, gjalp kakao, pluhur nga qumështi , masë kakao, emulgator (lekticinë
(përmban sojë)), ekstrakt vanilje), shurup oligofruktoze, izolat proteine soje,
yndyrë pluhur (vaj soje, maltodekstrinë, proteinë qumështi, emulgator
(lekticinë (përmban sojë))), lëndë për ruajtjen e lagështisë (glycerinë), copëza
biskotash me gjalpë dhe karamele (1,8 %) (sheqer, shurup glukoze, yndyrë
gjalpi, kripë gatimi, emulgator (lekticinë (përmban sojë)), aromë), vaj palme,
fosfat dikaliumi, aromë, fosfat tri-kalçiumi, emulgator (lekticinë (përmban
sojë)), maltodekstrinë, hidroksid magnezi, vitaminë (acid L-askorbik,
nikotinamid, DL-Alfa-Tokoferol, retinil acetat, kalçium D pantotenat, hidroklorid
pyridoksinë, kolekalciferol, hidroklorid tiaminë, riboflavinë, cyanobalamin, acid
folik, biotinë), kripë gatimi, difosfat hekuri, oksid zinku, sulfat mangani II,
karbonat bakri, jodid natriumi, selenit natriumi.
Përmban gluten. Mund të përmbajë vezëkikirika dhe fruta me lëkurë.

Aplikimi:

Barreta Figu Active Shije Karamele-Krokante ju ndihmon në humbjen dhe ruajtjen e peshës.
Një barretë përputhet me një vakt për konsum të menjëhershëm.
Ju lutemi kujdesuni patjetër që në kuadër të një regjimi ushqimor me pak kalori, ju të konsumoni mjaftueshëm lëngje. Në një ditë janë të domosdoshme 2-3 litra lëngje pa kalori, më e mira do të ishte ujë mineral ose çaj. Produkti e përmbush qëllimin e synuar vetëm në kuadrin e një regjimi ushqimor me pak kalori. Kujdesuni për një regjim ushqimor të balancuar dhe të shumëllojshëm si dhe një stil jetese të shëndetshëm. Pjesë e këtij regjimi duhet të jenë edhe ushqime të tjera. Mund të përmbajë gluten, kikirika dhe fruta të tjera me lëkurë. Ruajeni në vend të mbrojtur nga drita, të freskët dhe të thatë.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Zena (verified owner)

  The product is firmly packed

  Zena

 2. Hafsa (verified owner)

  Very fast delivery

  Hafsa

SHOPPING CART

close