,

DRONE QUADCOPTER SjRC S70W FPV RC 2.4GHz, RROTULLIM 3D, KAMERA WIFI HD, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

13,500 Lekë

Out of stock

SJRC S70W është një quadcopter inteligjent RC, i pajisur me një sistem të përparuar GPS, i krijuar për të gjetur dronin. Tani ju kurrë nuk shqetësoheni për fluturimin e dronit. Kamera e integruar me definicion të lartë ju lejon të merrni pamje ajrore cilësore. E pajisur me veçorinë e re “më ndiq mua”, ky dron do të qëndrojë mbi ty automatikisht, duke e mbajtur kamerën të përqendruar në ty gjatë gjithë kohës dhe duke kapur çdo lëvizje tënde. Me një bateri inteligjente të krijuar së fundmi, do të merrni kohë fluturimi deri në 15 minuta, duke ju dhënë një përvojë më të gjerë fluturimi!

Funksioni GPS mundëson pozicionimin e saktë dhe parandalon humbjen e dronit. Droni do të kryejë një Kthim Automatik kur bateria është e dobët ose nëse humbet sinjalin. Me këtë funksion të ri, ju mund të argëtoheni më shumë dhe të shijoni fluturime më të sigurta.

Follow Me Mode: ndiqni GPS në telefonin tuaj inteligjent, duke siguruar që droni juaj t’ju kap me saktësi të lartë kudo që të shkoni.

Transmetimi FPV dhe Kamera me Kënd të Rregullueshëm të Optimizuar HD 720P: Kamera FPV Wi-Fi me rezolucin të lartë 720P funksionon në mënyrë të përsosur, duke ju lejuar të shihni atë që shikon droni juaj, ideal për të filmuar një vend të caktuar ose thjesht për të parë përreth.

Distanca më e gjatë e kontrollit dhe koha e fluturimit: Më shumë se 500 metra distancë e telekomandës. Bateri e rimbushshme me kapacitet të lartë 7.4V 2500mAH dhe një sistem i optimizuar nga energjia ju jep një përvojë fluturimi mjaft të përmirësuar. Deri në 15 minuta kohë fluturimi!

4 Dritat e Mrekullueshme LED Ndihmojnë Fluturimin e Natës: Dritat e ndritshme LED e bëjnë fluturimin e natës po aq të lehtë sa fluturimin gjatë ditës.

 

Specifika:

Modeli:S70W

Pesha: 700 g

Koha e fluturimit: 12-15 minuta

Distanca e Wi-Fi: 150M

Permasat: 500*500*175mm

Rezolucioni:HD 1280*720P

Frekuenca e telekomandes:2.4GHz

Distanca e transmetimit te pamjes: 500m

Bateria e telekomandes:300 mAh / Lipo; Tensioni: 3.7V

Bateria e dronit:2500 mAh; Tensioni:7.4V

Koha e karikimit:3-6 ore

 

Pako permban:

1 x S70W Drone

1 x Telekomande

1 x Bateri 7.4V 2500mAh Lipo

1 x Fishe karikimi USB

4 x Helika rezerve

2 x Mbrojtese per helikat

2 x Kembeza per ulje rezerve

4 x Vida per helikat

1 x Kacavide

1 x Manual perdorimi

 

SJRC-S70WSJRC-S70W_01SJRC-S70W_02SJRC-S70W_03SJRC-S70W_04SJRC-S70W_05SJRC-S70W_06SJRC-S70W_07SJRC-S70W_08SJRC-S70W_09SJRC-S70W_10SJRC-S70W_11SJRC-S70W_12SJRC-S70W_13SJRC-S70W_14SJRC-S70W_15SJRC-S70W_16SJRC-S70W_17SJRC-S70W_18SJRC-S70W_19SJRC-S70W_20SJRC-S70W_21SJRC-S70W_22SJRC-S70W_23

SKU: 32869410673 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Otilia (verified owner)

  Good service

  Otilia

 2. Doris (verified owner)

  Super

  Doris

SHOPPING CART

close