Doreza pritese per goditje boksi, (Llapeta Boksi) Venum, 25x19x6 cm 53256

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,990 Lekë

Doreza pritese per goditje boksi, (Llapeta Boksi) Venum, 25x19x6 cm 53256

PERSHKRIMI:

Kjo mbrojtëse duarsh për goditje boksi ka një dizajn kuq e zi dhe është veçanërisht e përshtatshme për trajnime praktike të profesionistëve dhe amatorëve në boks. Forma ergometrike përshtatet në mënyrë ideale ndaj duarve dhe mbron duart, kyçet, bërrylat dhe nyjet e shpatullave duke lehtësuar tendosjen e krahëve.

  • Përmasat : 25x19x6 cm
Doreza pritese per goditje boksi 1 Doreza pritese per goditje boksi 2
Kategori: Etiketa: , , , ,

SHOPPING CART

close