Kapak tualeti polietilen me doreza alumini per persona me aftesi te kufizuar

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

18,886 Lekë

Out of stock

Kapak tualeti polietilen me doreza alumini per persona me aftesi te kufizuar 28169-M

PERSHKRIMI:

Kapaku i tualetit ”Feridras”” është konceptuar për të bërë përdorimin e banjos të rehatshëm dhe të sigurtë për personat që kanë probleme të levizjes,apo paaftësi fizike. Dizajni i tij është elegant dhe modern, Ky dekor përputhet estetikisht me çdo stil banje, për përdorim të brendshëm ose publik .Dorezat mbajtëse prej alumini janë krejtësisht e përshtatshme për njerëzit që dëshirojnë një banjo më të rehatshme dhe më të sigurtë. Materiali përbërës është polietilen i cili garanton fortësi, higjenë maksimale dhe jetëgjatësi.

 • Lloji artikullit : Kapak tualeti
 • Marka : Feridras
 • Materiali : Polietilene
 • Dorezë : Alumin
 • Përmasa : Universale
 • Pesha maksimale (kg) : 100
 • Përfshihen aksesorët e fiksimit : Po
 • Numri i Modelit : 289010

SHOPPING CART

close