,

Dollap Portativ T-1099

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,600 Lekë

Pershkrimi

Zbukuroni Shtepine Tuaj me keto Dollape Portative. Te thjeshte, komode, praktike dhe me cmime shume ekonomike !

1 – Keto Dollape jane te perbere nga materiale ECO – Friendly, te pademshem per mjedisin !

Pjesa e struktures eshte e perbere nga celik special, rezistent ndaj ndryshkut.

Fletet ( pjeset ) e dollapit jane te perbera nga Plastike PP ( Polypropylene ), rezistente ndaj ujit dhe pluhurit.

Ne pakete perfshihen Nyjet Lidhese te cilat jane te perbera nga Plastike ABS ( Acrylonitrile butadiene styrene ) si dhe nje cekic druri, i cili mund tju nevojitet gjate montimit.

2 – Karakteristikat

Vend i bollshem per te vendosur gjera te ndryshme, si rroba, gjera personale, lodra.I thjeshte per tu montuar.
Montimi behet sipas preferencave tuaja ose ne varesi te vendit ku do te vendoset.
Rezistente ndaj ujit, pluhurit dhe bakterieve.
Te thjeshte per tu lare ose pastruar.

3 – Kujdes !

Sigurohuni gjate montimit qe fletet te arrin ne fund te Nyjes Lidhese, duke mos lene hapsire bosh.
Mos i lini ne ambjente te jashtme per nje kohe te gjate.
Mbajini larg nxehtesise dhe zjarrit.
Perdorimi i kimikateve te forte per pastrim eshte i ndaluar.
Nuk sugjerohet te perdoret per gjera te renda sic jane librat etj.
Ju lutem matni vendin ku do ta vendosni perpara se te beni blerjen e produktit !

SKU: 44114132 Categories: , Tags: , , , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Genesis (verified owner)

  The product is firmly packed

  Genesis

 2. Mikelina (verified owner)

  The product is firmly packed

  Mikelina

SHOPPING CART

close