fbpx

Divan këndor, djathtas, strukturë druri, këmbë metalike, tapiceri tekstili, mustardë, 290x190xH85 cm 241521

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

 

82,500 Lekë

Divan këndor, djathtas, strukturë druri, këmbë metalike, tapiceri tekstili, mustardë, 290x190xH85 cm 241521

PERSHKRIMI:

Aty ku thjeshtësia takon elegancë bashkëkohore. Me shkëlqim dhe të sofistikuar, ky divan këndor përshtatet me arredim modern. Ky kënd do të jetë vendi juaj i preferuar në shtëpi. Falë cilësisë së tij të lartë do t’ju shërbejë për shumë vite që do të vijnë.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Mustardë
 • Krahu i këndit : Djathtas
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 290 cm
 • Thellësia : 190 cm
 • Lartësia : 85 cm
 • Përfshihen jastëkët : Po, 9 copë
 • Cilësia e sfungjerit : 5,500 – 36 kg/m³
 • Rezistenca ndaj fërkimit : 45000
 • Kodi këndit majtas : 241522
SKU: 17926834 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close