fbpx

Divan 3+2+1 vendësh, strukturë metalik, tapiceri tekstili, zezë, 230x100xH85 cm; 200x100xH85 cm; 120x100xH85 cm 241695

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

149,990 Lekë

Divan 3+2+1 vendësh, strukturë metalik, tapiceri tekstili, zezë, 230x100xH85 cm; 200x100xH85 cm; 120x100xH85 cm 241695

PERSHKRIMI:

Përzierja e skajeve dinamike me mbështetëset e lakuar butë janë rezultatet e një dizajni modern dhe elegant. Divanet e MOSCOW do të bëhen tërheqja kryesore në shtëpinë tuaj moderne duke qenë një oaz rehatie për të gjithë anëtarët e familjes dhe të ftuarit.

 • Materiali i strukturës : Strukturë metalike
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Zezë
 • Nevojitet montim : Jo
 • Cilësia e sfungjerit : 6,000 – 40 kg/m³
 • Rezistenca ndaj fërkimit : 73000
SKU: 43549286 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close