-39%

Difuzor DF1 1000 Bellissima

Krahasoni

6,500 Lekë 10,700 Lekë

Difuzor DF1 1000 Bellissima

PERHSKRIMI:

Bellissima DIFFON DF1 1000 është shpërndarësi i ajrit të nxehtë që kombinon shpërndarësin dhe tharësen e flokëve në një pajisje të vetme që mund të përmirësojë bukurinë e flokëve kaçurrelë.
Veprimi sinergjik i rrjetës speciale të shpuar që shpërndan ajrin në mënyrë të barabartë dhe 12 gishtat e gjatë, të cilët i mbajnë kaçurrelat në formë dhe të vendosur mirë, ju lejon të thani butësisht flokët duke ruajtur dhe përmirësuar formën dhe elasticitetin e kaçurrelave.
Rrjeti i pasmë është projektuar posaçërisht për të shmangur ngatërrimet e bezdisshme të flokëve në ventilator, duke ju lejuar t’i thani flokët rehat edhe me kokën ulur.
Sistemi Dry Care siguron kombinimin optimal të rrjedhës së ajrit dhe temperaturës për tharjen e butë të kaçurrelave tuaja.
Dy nivelet e ajrit/temperaturës lejojnë tharjen e personalizuar sipas gjatësisë së flokëve tuaj: niveli i parë është i përshtatshëm për flokë kaçurrela mesatarisht të shkurtër dhe niveli dy është ideal për flokë me gjatësi mesatare.
Difuzori i ajrit të nxehtë DIFFON DF1 1000 me fuqinë e tij 700 W është i rehatshëm dhe i dobishëm falë dorezës ergonomike që e bën të lehtë dhe të rehatshëm përdorimin në të gjithë kokën.
Flokët tuaj janë të butë dhe kaçurrelat tuaja janë të shndritshme, të përcaktuara mirë pa kërcitje.

 

SHOPPING CART

close