fbpx

Depilator BRAWN, me 3 elementë 800953

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,490 Lekë

Depilator BRAWN, me 3 elementë 800953

PERSHKRIMI:

Depilatori BRAWN SE 3410 është ideal për ju nëse nuk doni të shpenzoni kohë dhe para në sallone bukurie, por ju duhet patjetër të depiloni këmbët apo krahët tuaj duke larguar flokët bashkë me kapsulën e tyre pa i këputur ato. BRAWN 3410 nuk dëmton lëkurën por përkundrazi mundëson depilim me një efikasitet mjaft të lartë duke larguar edhe qimet me një gjatësi 0.5 mm. Ky depilator ju ndihmon të keni një lëkurë mjaft të butë.

  • Tipi : Depilator
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 94426478 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close