fbpx

Deo fresh 750 ml

(1 customer review)

600 Lekë

Deo fresh 750 ml

Detergjent për pastrimin e qilimave, tekstileve dhe pëlhurave, përmes përdorimit të makinave . Pastron tërësisht duke eliminuar papastërtitë kokëforta duke respektuar fibrat dhe pëlhurat. Përdorimi: Ne te gjitha tapetet , qilimat,te brendshmet e makinave dhe sipërfaqeve të tekstilit Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra ujë. Shpëlarje e nevojshme

SKU: 67386667 Category: Tags: , ,

Based on 1 review

4.0 overall
0
1
0
0
0

Add a review

  1. Karlee (verified owner)

    Good quality

    Karlee

SHOPPING CART

close