Degë Dekorative Me Gjethe Të Dendura Gold Me Xixa 36Cm

Krahasoni

139 Lekë

Degë Dekorative Me Gjethe Të Dendura Gold Me Xixa 36Cm-1107295

PERSHKRIMI:

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të gjatë dhe shkëlqim ari.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Ari.
Gjatësia x Gjerësia 12×36 cm.

 

SKU: 32563655 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close