Degë Dekorative E Kuqe Me Xixa 70Cm

Krahasoni

139 Lekë

Degë Dekorative E Kuqe Me Xixa 70Cm-1107288

PERSHKRIMI:

Dega të Krishtlindjeve me kërcell të gjatë dhe gjethe vezulluese të kuqe.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyrë E kuqe.

 

SKU: 34162179 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close