Dege Bredhi Me Kokrra Te Kuqe 9Cm

349 Lekë

Dege Bredhi Me Kokrra Te Kuqe 9Cm-1145549

PERSHKRIMI:

Stoli i Krishtlindjeve me kapëse, degë bredhi me manaferrat e kuq.
Kombinoni modele të njëjta ose të ndryshme për një prekje magjepsëse festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe jeshile.

 

SHOPPING CART

close