Carter’s baby – Pellush Lepurushi I ngrohtë dhe I rehatshëm Mosha 9 muajsh

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,950 Lekë

SKU: 47879987 Category: Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Cecelia (verified owner)

  Good quality

  Cecelia

 2. Anthia (verified owner)

  Good service

  Anthia

SHOPPING CART

close