fbpx

Cante Shkolle Jet Black P-B

6,500 Lekë

Cante Shkolle Jet Black P-B

PERSHKRIMI:

Cante shkolle per femijet tuaj me rripa shpine te rehatshem dhe me xhepa te ndryshem per te vendosur mjetet e nevojshme shkollore.

Materiali: Poliester

SKU: 23522899 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close