Cante Shkolle Per Femije Frozen 2 Elsa

Krahasoni

6,300 Lekë

Cante Shkolle Per Femije Frozen 2 Elsa

PERSHKRIM :

Cante shkolle,per fanset me te mira te personazheve te njohura Frozen.

-Materiali 100% Poliester

-Canta ka ndarje te pershtateshme per libra dhe aksesoret e nevojshem.

-Pjesen e shpines dhe rripave e ka me mbushje shume te mire,dhe e ben ate teper komode.

Dimensionet; 28x40x13 cm

SKU: 63451143 Category: Tag:

SHOPPING CART

close