fbpx

Blu wc gel ruderal 750ml

(2 customer reviews)

300 Lekë

Blu wc gel ruderal 750ml

Detergjent për pastrimin dhe higjienën e tualet. Thjesht largon papastërtitë më të vështira. Formulimi i saj xhel lejon produkt të pastrohet në mënyrë uniforme në sipërfaqe, duke parandaluar formimin e gurit gëlqeror edhe nën nivelin e ujit.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Chloe (verified owner)

    Super

    Chloe

  2. Xhulia (verified owner)

    Good quality

    Xhulia

SHOPPING CART

close