Biçiklete, Max, 12″, PINKY 6.0 53878

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

8,900 Lekë

S’ka stok

Biçiklete, Max, 12″, PINKY 6.0 53878

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete 12″ e markes Max PINKY per femije eshte dizenjuar per ti dhen kenaqesi dhe komoditet nder vite. Kjo biciklete pasqyron nje stil te vecante me elemntet e vecante qe karakterizojne trupi me nje strukture celiku, pedale plastike dhe dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin. Sistemi trasmisinoit me 1 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë. Kjo biçiklete ka nje sistem frenimi linear. Fëmija juaj do të shijoje aventurën e pilotimit në automjetin e tyre të parë dhe ju do të shijoni dhe do të kontrolloni ate në çdo fazë të mësimit.

  • Përmasat : 12 “
Biciklete 1 1 Biciklete 2 1 Biciklete 3 1

SHOPPING CART

close