Biçikletë, 16, për djem, e kuqe 53883

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,320 Lekë

Biçikletë, 16, për djem, e kuqe 53883

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete ofron nje udhetim te mahnitshem dhe te qete, keshtu qe do ti mbaje femijet tuaj te argetohen per ore te tera me kenaqesi aktive. Kjo biciklete me nje trup celiku eshte e projektuar me frena te perparme dhe te pasme per lehtesi dhe siguri.

  • Rrota : 16″
  • Ngjyra : kuqe
  • Pesha : 8.7 kg
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
SKU: 23643478 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close