Biçikletë, 12, për djem kuqe 53881

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,100 Lekë

Biçikletë, 12, për djem kuqe 53881

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete ofron nje udhetim te mahnitshem dhe te qete, keshtu qe do ti mbaje femijet tuaj te argetohen per ore te tera me kenaqesi aktive. Kjo biciklete me nje trup celiku eshte e projektuar me frena te perparme dhe te pasme per lehtesi dhe siguri.

  • Rrota : 12″
  • Ngjyra : kuqe
  • Pesha : 8.7 kg
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
SKU: 45656242 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close