fbpx

Betoniere, 180 Lt, motorr Loncin 6.5 HP 39807

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,900 Lekë

Betoniere, 180 Lt, motorr Loncin 6.5 HP 39807

PERSHKRIMI:

Nëse jeni duke kërkuar për një seri të madhe të Betoniereve, një model më të vogël më kompakt, ejani në Megatek për të gjitha zgjidhjet. Karakteristikat tona standarde janë një udhëzues për industrinë. Karakteristikat që bëjnë të mundur vendosjen efikase, funksionimin dhe, si e rëndësishme, transportin e sigurtë nga dhe në vendin e punës. Hartimi i produktit dhe çmimit do të thotë rezultate solide.

  • Kapaciteti : 180 Lt
  • Motorri : Loncin me 4 kohë
  • Fuqia : 6.5 HP
  • Lloji i karburantit : Benzin
  • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
SKU: 67666334 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close