fbpx

Berese waffle, Alpina Switzerland, 800 W, 220-240 V 803267

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Berese waffle, Alpina Switzerland, 800 W, 220-240 V 803267

PERSHKRIMI:

Bëhuni krijues me bërësin e waffle Alpina. Thjesht vendoseni në prizë, shtoni brumin dhe jeni gati të gatuani waffle sipas preferences tuaj. Sipërfaqet e dyfishtë nxehen në mënyrë të barabartë për rezultate të qëndrueshme, të shijshme dhe veshja jo-ngjitëse e bën pastrimin e saj të thjeshë. Ka nje fuqi prej 800 W.

  • Tipi : Berese waffle
  • Tensioni : 220-240 V
SKU: 84486436 Category:

SHOPPING CART

close