Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Xixa Per Majen E Pemes 33cm

839 Lekë

Yll Dekorativ Ngjyre Shampanje Me Xixa Per Majen E Pemes 33cm-1144334-J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjes në ngjyrë shampanje me shkëlqim dhe dizajn të shpuar.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë: Shampanjë
Materiali i produktit: Metalike

SHOPPING CART

close