Yll Dekorativ I Kuq Me Xixa Per Majen E Pemes 22cm

419 Lekë

Yll Dekorativ I Kuq Me Xixa Per Majen E Pemes 22cm-1013677-J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjeve me ngjyrë të kuqe me dizajn shkëlqimi dhe linja të stampuara.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close