Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa 28cm

839 Lekë

Yll Dekorativ I Bardhe Me Xixa 28cm-1156306-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes, yll i bardhë, dizajn i shpuar me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E bardhë
Materiali i produktit: Plastike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 28cm x 28cm x 10cm

SHOPPING CART

close