Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Pemen E Vitit Ri 18cm

Krahasoni

419 Lekë

Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Pemen E Vitit Ri 18cm-1129607-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes yll Gold i shpuar.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Gold
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close