Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Majen E Pemes 16cm

279 Lekë

Yll Dekorativ Gold Me Xixa Per Majen E Pemes 16cm-1082410-J

PERSHKRIMI:

Maja e pemës së yllit të Krishtlindjeve me dizajn të shpuar, me shkëlqim dhe topa të gjelbër dhe të kuq.
Kombinojeni me zbukurime me të njëjtën ngjyrë ose të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë: Gold
Materiali i produktit: Metalike

SHOPPING CART

close