fbpx

Vibrator, motorr Loncin G200/6.5hp 332935

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,000 Lekë

Vibrator, motorr Loncin G200/6.5hp 332935

PERSHKRIMI:

Vegel pune me perdorim te gjere ne ndertimtari , ndihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniformitet dhe soliditet.

  • Fuqia : 6.5 HP
  • Motorri : Loncin me 4 kohë
  • Lloji i karburantit : Benzin
  • Lloji i vajit te motorrit : 10W-30
SKU: 23839987 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close