fbpx

Varëse çorapesh, 8 copë, plastik, 8×4 cm 211598-M

205 Lekë

Varëse çorapesh, 8 copë, plastik, 8×4 cm 211598-M

PERSHKRIMI:

 

Vareset e corapeve jane produkte qe nuk duhet te mungojne ne shtepine tuaj.

Ato ju mundesojne perdorshmeri me te lehte per tharjen e corapeve tuaja.

Gjithashtu mund te perdoren dhe si aksesore magazinimi, duke thjeshtezuar ciftimin e corapeve sipas modeleve dhe ngjyrave te tyre.

  • Materiali : Plastik
  • Paketimi : 8 copë
  • Gjatësia : 8 cm
  • Gjerësia : 4 cm

 

SHOPPING CART

close