,

Varëse çorapesh 211597-M

245 Lekë

Varëse çorapesh 211597-M

PERSHKRIMI;

Vareset e corapeve jane produkte qe nuk duhet te mungojne ne shtepine tuaj.

Ato ju mundesojne perdorshmeri me te lehte per tharjen e corapeve tuaja.

Gjithashtu mund te perdoren dhe si aksesore magazinimi, duke thjeshtezuar ciftimin e corapeve sipas modeleve dhe ngjyrave te tyre.

  • Materiali : Plastik
  • Paketimi : 10 copë

 

SKU: 15246785 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close