fbpx

Vaj motorri MV0546 SAE5W40 4L 62201

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,000 Lekë

Vaj motorri MV0546 SAE5W40 4L 62201

PERSHKRIMI:

Vaj gjysmë-sintetike SAE-grade 5W-40. Kombinimi i rafinuar me cilësi të lartë të vajit mineral dhe vajra me bazë sintetike. Siguron pastërti ne motor, si dhe mbrojtje te shkëlqyer ndaj korrozionit.

  • Paketimi : 4 L
SKU: 59681532 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close