fbpx

Trimer Gemei per heqjen e qimeve ne hunde dhe fytyre GM-3112

1,200 Lekë

Trimer Gemei GM-3112 -BALK

PERSHKRIMI :

Ky trimer vjen me 2 koka, njera per heqjen e qimeve ne hunde ndersa tjetra perdoret per te hequr qimet ne fytyre.

Ka dhe nje kreher per pastrimin e kokave.

  • Me karikim
  • Te thjeshte ne perdorim
  • Praktike
  • Cilesi e larte
SKU: 69294397 Category: Tag:

SHOPPING CART

close