fbpx

Trapan me bateri, Black&Decker, 18 V, 800 rpm 66939

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,700 Lekë

Trapan me bateri, Black&Decker, 18 V, 800 rpm 66939

PERSHKRIMI:

Trapan, 18V, me bateri litium 1.5 Ah, 0-800 rpm fuqi dhe shpejtësi për të shpuar në materiale ndërtimi, metal dhe dru. Pozicione të ndryshme për vidhosje perfekte në materiale të ndryshme me koka vidosje të ndryshme. Bateri litium. Nuk është i nevojshëm karikimi përpara çdo përdorimi. Kontroll shpejtësie me friksion për të gjitha llojet e shpimeve dhe vidosjeve. I pajisur me 2 marshe për të gjitha llojet e shpimeve dhe vidosjeve: marshi i parë ofron më shumë fuqi dhe kontroll, marshi i dytë ofron më shumë shpejtësi. Dorezë e butë ergonomike për më shumë komoditet gjatë punës.

 • Voltazhi i baterisë : 18 V
 • Numri i baterive : 1
 • Kapaciteti i baterisë : 1.5 Ah
 • Lloji i baterisë : Litium
 • Koha e karikimit : 3 ore
 • Shpejtësia maksimale : 800 rpm
 • Numri i marsheve : 1
 • Shpejtësia (marshi 1/marshi 2) : N/A
 • Kapaciteti i shpimit në dru : N/A
 • Kapaciteti i shpimit në metal : N/A
 • Kapaciteti i shpimit në beton : N/A
 • Kapaciteti i mandrinos : 1.5-10 mm
 • Pesha : 1.8 kg
SKU: 14213227 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close